dnes ráno Sonos vydala v3.2 svojho softvéru. Medzi nové funkcie patrí krížové vyblednutie a schopnosť používať dve S5 ako stereofónny pár. Ale pre nás je radosť, že konečne vám obrazovka nastavenia alarmu vám konečne umožňuje vybrať si jednotlivé dni! Čítajte ďalej pre celú PR.

Santa Barbara, Kalifornia-18. mája 2010-Sonos®, Inc., popredný vývojár bezdrôtových hudobných systémov pre domácnosť, dnes vydal Sonos System Software V3.2, aktualizáciu bezplatného softvéru Sonos pre zákazníkov Sonos ktorý obsahuje bezplatný obsah a nové zvukové funkcie. Kľúčové vlastnosti Sonos v3.2 zahŕňajú:

IHEARTRADIO ON SONOS-Zákazníci SONOS v USA si teraz môžu bezplatne užiť službu iHeartradio, poskytnúť okamžitý prístup bez počítača k viac ako 750 obľúbeným americkým miestnym rozhlasovým staniciam, ako aj exkluzívnym digitálnym staniciam, ako je Radio Christina Aguilera Radio, CBGB Radio, Radio Radio Radio Radio. Weezer, AT40 s Ryanom Seacrestom, Jimom Rímom, Dr. Laura a oveľa viac.
CrossFading – Zákazníci môžu vytvárať hladké prechody medzi piesňami rovnako ako DJs. Môžete si vybrať režim prehrávania CrossFading z teraz prehrávania obrazovky pre všetky skladby vo vašej hudobnej knižnici a vybrať hudobné služby vrátane Last.FM, Napster, Pandora a Rhapsody.
S5 Stereo Pair Setting – Táto inovatívna zvuková funkcia umožňuje zákazníkom používať dva Sonos S5 v tej istej miestnosti, pričom jeden S5 slúži ako ľavý kanál a druhý ako pravý kanál.
Japonská a zjednodušená podpora čínskeho jazyka – zákazníci používajúci ovládač Sonos pre iPhone*, ovládač Sonos 200 a Sonos Controller pre Mac alebo PC môžu teraz ovládať Sonos v 9 jazykoch: Holanďan, angličtina, francúzština, nemecká, talianska, japonská, zjednodušená čínska , Španielsky a švédsky.
Nové nastavenia alarmov – zákazníci spoločnosti Sonos teraz môžu prispôsobiť alarmy na rôzne dni v týždni. Zobuď sa na svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu na jeden deň a stanicu Pandora alebo zoznam skladieb na inej. Nastavte miestnosť, čas a hudbu pre akýkoľvek alebo každý deň v týždni.

„Sonos v3.2 pokračuje v tradícii Sonosu zlepšovania zážitkov z Sonos dlho potom, čo si ho kúpite,“ povedal Phil Abram, prezident, Sonos, Inc. „Dodatky krížového a stereofónneho páru demonštrujú, ako používame softvér na predefinovanie a pretvorenie domáci zvukový zážitok. “ *Všetky 3.2 funkcií budú k dispozícii pre radič Sonos pre iPhone 3.2 po schválení spoločnosti Apple.

Náš Sonos Review: Sonos v Amazone: Sonos na eBay: sonos.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published.