Priatelia automatizovaného domu, Wegotserved.com práve zverejnili toto video od spoločnosti CES a zobrazujúce inteligentnú televíziu LG Netcast Running Plex. UI vyzerá výnimočne pre niečo, čo je zabudované do telly (pokladňa „napájaná Plexom“ v hornom ideálnom rohu ruky). Minulý týždeň vám priniesli správy o LG ST600 a špekulovali, že Plex by do nej bol tiež veľa zahrnutých.

Sme presvedčení, že ST600 je rovnaký (1080p schopný) hardvér, ktorý sa vracia do LG Netcast HDTVS a Blu-ray prehrávače, ale napriek tomu sa zdá, že „mediálne spojenie“ (LG Speak for Plex) nie je zahrnuté ako v The The the the TV upgrader z toho, čo vidíme v tomto videu. Povedzte nám, že to nie je také LG ?? Toto je škatuľka, na ktorú všetci čakáme, aby sme priniesli Plex do všetkých našich existujúcich HDTV!

Prejdeme cez prsty, toto nie je konečný firmvér pre ST600 a stále je čas, aby LG pridal Plex.

Chcieť viac? – Aby ste sa uistili, že ste odteraz nevynechali jeden automatizovaný domáci príspevok, môžete ich nechať doručiť prostredníctvom e -mailu priamo do doručenej pošty. Musíte nás sledovať na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihlásiť na odber nášho informačného kanála RSS.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published.