v Toronto Mansion, ktorý neskoro princ volal domov začiatkom roku 2000, je na trhu za 12,8 milióna dolárov. Nachádza sa v prestížnej susedstve v susedstve uličky, obytné obydlia na jednom stupni využíva 14 280 štvorcových stôp obytného priestoru na bránovom dvojakom pozemku a môže sa pochváliť šiestimi spálňami, 10 kúpeľňami, bazénom a vyhrievanou kabínou s trojdielny kuchyňa.

Slávna popová hviezda sa oženila s Torontonian Manuela Testolini v roku 2001 a vlastnila domov asi päť rokov pred rozvedením sa v roku 2006. Domov zvažoval, že bol renovovaný, a bol k dispozícii na predaj koncom roka 2015. Prekliknite Princ raz zavolal domov.

Fasáda domu v štýle bungalov je dramatická s dvojitými sklenenými dverami a majestátnymi stĺpmi.

Grand Foyer vedie k zadnej časti domu, kde dve zamatové stoličky ignorujú bazén. Nadmerné svetlíky prúdi do priestoru prirodzené svetlo.

Dekorácia je náhradná v tom, čo je určite jedným z obrovských domov obývacích izieb.

Okná od podlahy po strop ponúkajú senzačný výhľad na sviežu krajinu.

Podlahy s rybími kosťami v jedálni sa zvyšujú k veľkému pocitu priestoru.

Kuchyňa všadeprítomnej šéfkuchára sa môže pochváliť mramorovým ostrovom, sladkým malým raňajkovým kúskom na bok a francúzskymi dverami, ktoré spôsobujú súkromnú vonkajšiu oázu.

Elegantná chodba s starožitnými drevenými dverami vedie do hlavnej spálne.

Veľká hlavná suita má luster modelu a ľan. Vzhľadom na nedostatok nábytku je pravdepodobné, že priestor bol predstavený.

Svetlík umožňuje prirodzené svetlo do tohto zasneného šatníka, kde ostrov obsahuje zásuvky pre ďalší úložný priestor.

K šatníku je všestranná sprchovacia miestnosť, v ktorej žila mramorová márnosť dodáva luxusný vzhľad.

Sprchovacia miestnosť má tiež vaňu prikrývanú v mramoru a stand-up sprchu.

Zatiaľ čo dom je prevažne biely, médiá a herňa sú obalené červenou farbou, pripomínajúcou 80. roky (aj keď sme šokovaní, že to nie je fialové).

Kto potrebuje doma súkromný salón krásy? Princ, samozrejme. Keby sme museli uhádnuť, povedali by sme, že ho nainštaloval, keď tam žil.

Dobre vybavená telocvičňa má saunu a samostatné sprchy.

Vyhrievaná kabína pri bazéne sa môže pochváliť trojdielnou vlastnou kúpeľňou KItchen, najlepšie pre letnú zábavu. Zaujímalo by nás, ako sa na tomto mieste konalo veľa spontánnych koncertov princa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.