Je potrebné uviesť pre Unsyled Bookshelf. Bez zdobení, knihy, ktoré sú jasne nahromadené, pripomínajú súčasnú krásu Donalda Judda Stack. Rovnako ako na tomto nádhernom obrázku od Oly Studio, aj ja upravujem vzhľad, keď za chvíľu usporiadam knihy so stránkami, ktoré sa zaoberajú. Vytvára tichší a rovnomernejší vzhľad, rovnako ako je podstatne menej náročný ako pokrytie vašej zbierky v papieri Kraft. (Editor H&H Style Sarah Hartill, rovnako ako ja, kedy to urobil pre snímanie obrázkov, ako to trvalo večne.) Rovnako vystavuje postavu a príťažlivosť stránok so psami. Prístup funguje tu, pretože môžete skontrolovať chrbtice zo strany.

Keď sme na tému kníh, presne koľko je ich veľa?

Mine Dizajnér sa obmedzuje na jednu malú knižnicu. Ak sa nová kniha nehodí, musí byť poskytnutá stará kniha. Na druhej strane J, redaktor kníh, žije v malom byte preťaženom knihami. Neustále ho motivujem, aby sa očistil. Neustále ma ignoruje. Keby mal schody, vyzerali by ako tieto:

J môže objaviť hrdinu v dizajnéri Richarda Meiera, ktorý má knihy naskladané okolo svojho bytu.

Trochu sa mi páči Zaness tohto prebytku v Meierovom inak hladkom priestore v New Yorku. Len nehovor J, povedal som to.

Kredity fotografie: 1. Oly Studio Stella Shelf2. Schody, fotografia Prue Ruscoe z Wishing To Influent 5. júna 20093. Fotografie Oberta Giliho z www.i2iphoto.com, zastrelený pre problém Home & Garden4 v novembri 2007. Fotografia od Oberta Giliho z www.richardmeier.com, zastrelená pre problém s domácim a záhradou v novembri 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published.